KURUMSAL
Hakkımızda

Faaliyete geçtiğimiz 1994 yılından bu yana otomotiv sektöründe öncü bir rol üstlenmenin yanı sıra, müşteri alışkanlıklarını titizlikle analiz ediyor ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile sıfır ve ikinci el araç satışı, araç kiralama, servis, sigorta ve finansman gibi geniş bir yelpazedeki hizmetlerde üst düzey standartlar sunuyoruz. OTO SEÇ olarak, bu uzun soluklu yolculuğumuzda hizmet kalitemizi daimi bir şekilde güçlendiriyor ve sektörde öncü konumumuzu sağlamlaştırıyoruz.

Bir aile şirketi olmamızın getirdiği avantajla, hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız ile profesyonel ölçüde kalan samimiyetimiz sayesinde benzersiz bir ticari deneyim sunuyoruz. Bu doğrultudaki hedefimiz, deneyimli yöneticilerle, aidiyeti yüksek, işinde başarılı bir ekip oluşturarak, doğru kriterlere ve iyi standartlara sahip tedarikçiler ve müşterilerle çalışmaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, geliştirdiğimiz yeni ve modern iş modelleri ile ulusal düzeyde referans noktası bir firma olmak.

Misyonumuz

Sürekli gelişim halinde olarak sadece mevcut standartları aşmakla kalmayıp aynı zamanda geleceğin taleplerine öncülük etmek, sürdürülebilir bir başarı elde etmek ve sektörde belirleyici bir etki yaratmak.

Tarihçe

OTO SEÇ’in 40 yıl önce Yıldırhan ailesi tarafından başlayan hikâyesi, bugün geldiği konumun gururu ile güçlenerek devam ediyor. Yıldırhan ailesinin öncüsü olan Vecdi Usta'nın servis alanındaki vizyonu ve çabaları, ailenin diğer üyeleri tarafından otomotiv sektöründe bir marka haline getirilerek OTO SEÇ’in bugünkü konumuna taşımayı başarmıştır.

2022 yılı itibari ile çağa ayak uydurmanın bir geri dönüşü olarak dünyaca bilinen elektrikli araç markalarının bayiliğini alan OTO SEÇ, E-Mobilite alanında önce şirketin merkez bölgesi olan Diyarbakır ve çevre illerde, daha sonrasında ulusal anlamda sektörün öncüsü olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Mücadele ve emek içinde geçen bu 40 yıl içinde ulusal markaların Diyarbakır ve çevre illerdeki bayilikleriyle OTO SEÇ, sektörde öne çıkan, başarılarıyla örnek gösterilen ve değerli müşterileri tarafından sürekli takdir edilen bir marka haline gelmiştir.

Değerlerimiz
Müşteri Odaklılık

Oto Seç Otomotiv, hizmet sunarken müşteri odaklıdır. Müşteri profilini iyi tanır, ihtiyaçlarını anlar ve bu yönde geri bildirimleri takip ederek sürekli kendisini geliştirir. Tedarikçileri ve iş ortaklarıyla ilişkilerini müşterilerinden gelen bildirimler ve ihtiyaçlarına karşılık yeniler ve uygun hale getirir.

Şeffaflık ve Dürüstlük

Oto Seç Otomotiv, işin tüm süreçlerinde müşterileri, iş ortakları ve tedarikçileriyle şeffaf ve dürüst iletişimi önceler. Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasını tüm tarafların çıkarlarını koruyan açık bir iletişimle sağlar ve misyonuna uygun şekilde faaliyetlerini sürdürür.

Çalışan Memnuniyeti

Oto Seç Otomotiv, bünyesinde çalışan tüm bireylerle birlikte bir ailedir. Bu anlayıştan hareketle çalışan memnuniyeti, firmamızın vazgeçilmez değerleri arasındadır. Oto Seç’te çalışanların hem işlerini yaparken duydukları mutluluk hem refah seviyeleri hem de kendilerini geliştirmeleri, firmanın kurumsal öncelikleridir.

Ülkeye Katma Değer Sağlamak

Oto Seç Otomotiv, dünyaca ünlü otomobil markalarının yurt içinde satışı ve ayrıca uluslararası iş birlikleri ile Türkiye’ye yüksek katma değer sağlayarak ülkemizin güçlenmesinde pay sahibi olmayı hedefler. Türkiye’nin gelişimi ve ilerlemesi, Oto Seç’in değerleri arasındadır.

Gelişime Açıklık

Oto Seç Otomotiv, sektöründeki en güncel gelişmeleri takip eder, çağımızın iletişim ve bilişim olanaklarından en üst düzeyde faydalanır, müşteri, iş ortakları ve çalışanlarından gelen tüm geri bildirimleri önemser. Gelişime açık olmayı, ilerlemenin olmazsa olmaz koşulu olarak kabul eder.

Sürdürülebilirlik

Oto Seç Otomotiv, gerek yurt dışındaki iş ortakları gerekse de faaliyet sürecinde temasta olduğu tüm taraflarla sürdürülebilir ilişkiler inşa eder. Sürdürülebilirlik değeri kapsamında bir yandan da ekolojik hassasiyetlerle hareket ederek uluslararası normlara uygun hizmet sunar.

İnsan Kaynakları

OTO SEÇ Otomotiv’in gelişen ticaret ağını etkin bir şekilde genişletmek ve kesintisiz hizmet vermek içi her geçen gün daha da büyüyoruz.

Diyarbakır Havalimanı ve Diyarbakır Merkez ofislerimizde bize destek olabilecek yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Deneyimli, iş geliştirme becerisi yüksek, başarı odaklı ve dünya otomotiv piyasası kucaklayan bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yürüyecek adaylarla tanışmak isteriz.

Sizleri, 0 ve 2. El Araç Alım/Satım, Kısa/Uzun Dönem Araç/Filo Kiralama, Tüm Bireysel/Araç Sigorta Hizmetleri, Araç Bakım/Onarım/Ekspertiz/Kuaför Hizmetleri, Kredi/Finansman Seçenekleri ve Çözümleri sektörlerinde tecrübe sahibi OTO SEÇ ekibimizle çalışmaya davet ediyoruz.

İletişim

Diyarbakır Havalimanı ve Merkez şubemiz olmak üzere 2 noktada sizlere sıfır ve ikinci el araç satışı, araç kiralama, servis, sigorta ve finans sektörlerimizle ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz.
Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü 09:00 - 18:30 saatleri arasında bizi ziyaret ederek tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
444 2 732
Whatsapp Hattı
0532 474 27 32
[email protected]

OTO SEÇ VİTRİN


NEDEN OTO SEÇ?

101 Nokta Kontrolü

Satışa sunulan tüm araçlara uzman ekibimiz tarafından detaylı ekspertiz yapılır. Aracın geçmişi ve mevcut durumu ile ilgili tüm detaylar şeffaflıkla sizlerle paylaşılır.

Oto Seç Garantili Araçlar

Güvenle Oto Seç demek Garanti demek. Oto Seç’in özenle seçilmiş ve 101 nokta kontrolü yapılmış düşük kilometreli seçkin araçları 6 ay 6.000 km Oto Seç garantisi altındadır.

Oto Seç Servis

Aracınızı en iyi biz tanırız. Yüksek kaliteli orijinal OEM ürünler, son teknoloji servis ekipmanları ve işinin ehli ustaların eliyle aracınızın bakım ve onarım bize emanet.

OTO SEÇ
OTO SEÇ
OTO SEÇ